Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

Pagina de startPagina de start  CalendarCalendar  AcasaAcasa  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 

MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
roxana23
administrator
administrator

Numarul mesajelor : 529
Varsta : 33
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL   Sam Mar 29, 2008 12:43 pm

Fetelor ieri am fost la cumparaturi si baietelul meu di toate jucariile vazute a ales o papusa .Eu i-am cumparat-o dar nu stiu daca e bine sa ii lasam sa se joace cu ele .Voi ce ati face sau ce ati facut , Surprised oare e bine sau gresesc
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ingerasulmeu.com
janet
moderator1
moderator1

Numarul mesajelor : 2141
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2008

MesajSubiect: Re: MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL   Sam Mar 29, 2008 1:22 pm

Eu zic ca nu ai motive de ingrijorare . Fetitele se mai joaca si cu masini , iar baieteii cu papusi . Oricum papusa pe care ai luat-o e un bb Wink . Daca ai fi avut si o fetita , cu siguranta ca Ayan s-ar fi jucat si cu papusile ei .
Eu i-am cumparat lui Alex un carucior , care ar fi jucarie pt fetite si vreau sa-i cumpar si o papusa , tot asa , un bb .

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
roxana23
administrator
administrator

Numarul mesajelor : 529
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: Re: MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL   Dum Mar 30, 2008 2:37 am

Si ayan are carut si inca rosu Very Happy Very Happy A fost cu sora mea la plimbare si a plans jumatate de ora ca a vazut la o fetita si a cautat titi de a inebunit pana ia gasit si lui unul
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ingerasulmeu.com
gabi_gino2005
moderator2
moderator2

Numarul mesajelor : 190
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 24/03/2008

MesajSubiect: Re: MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL   Joi Apr 17, 2008 11:20 am

Alexia se joaca si cu papusi si cu masinile inca sunt mici si nu constientizeaza multe, eu nu cred ca-i o problema daca fetitele se joaca cu masinile si baietii cu papusile.
Sus In jos
cristina strete
bebbelus
bebbelus

Numarul mesajelor : 1042
Varsta : 34
Localizare : LISABONA
Data de inscriere : 21/02/2008

MesajSubiect: Re: MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL   Mier Noi 05, 2008 3:23 pm

si Carla se joaca cu masinute,daca vine cineva la noi (copii) cu masinute le ia imediat si face raliu ,asa ca am cumparat si eu masinute si tractor Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL   

Sus In jos

MAMI VREAU O PAPUSA .....DESI SUNT BAIETEL
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe :: Copii 1-3 ani :: Probleme si solutii!!-
Mergi direct la: