Ingerasul meu -Totul despre familie si bebe

Pagina de startPagina de start  CalendarCalendar  AcasaAcasa  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 

Produse cosmetice MARY KAY

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ramona
graviduta noastra cu gemeni

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 36
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 16/01/2008

MesajSubiect: Produse cosmetice MARY KAY   Dum Apr 06, 2008 1:42 am

Compania de produse cosmetice Mary Kay, fondata in 1963, in SUA, Dallas,Produsele cosmetice sunt de elita, de o calitate inalta, clientii ne sunt fideli, sanse de a creste in cariera, plus cadouri pentru succesele obtinute din partea companiei , precum bijuterii , masini sau calatorii de vis in strainatate. Forma in care ne promovam produsele sunt Consultatiile gratuite de Frumusete, la care clientii au sansa de a asculta informatii cu privire la ingrijirea tenului si noile tendinte in machiaj, cat si sa testezeprodusele noastre. Le sunt alese produsele cosmetice in conformitate cu cerintele fiecarui client, plus multe facilitati. !Frumosul este pentru mine o armonie între imaginea noastră exterioară și lumea noastră interioară - sufletul nostru. Frumusețea înseamnă un ten sănătos, un corp îngrijit și o atitudine pozitivă. Pentru mine frumsețea nu înseamnă doar 90/60/90. Poți să nu ai ochii frumoși, dar în schimb să atragi prin energia pe care o emani. E vorba de fler, mai degrabă.Mary Kay este una dintre cele mai vandute marci din lume pentru ingrijirea a tenului si a coprului.

Este singura firma din America care se ocupa cu vanzarea directa a produselor sale. A fost inclusa de trei ori in topul celor mai prestigioase “100 de firme ale Americii”. In Ucraina la fel a fost inclusa in topul celor “10 companii special create pentru femei”.
In ultimii 3 ani, compania Mary Kay a dovedit calitatea si eficacitatea produselor sale

Regula de baza a companiei este “Comportati-va cu oamenii din jurul Dumneavostra exact la fel cum ati vrea sa se comporte ei cu Dumneavostra”; prioritatile companiei sunt Credinta – pe primul loc, Familia – pe locul doi si Cariera – pe locul trei. Asadar noi va propunem sa ne bucuram impreuna de calitatea produselor Mary Kay astazi si in Romania

Este una dintre companiile lider pe piata internationala in domeniul cosmeticii! 45.servimg.com/u/f45/12/05/52/30/gabrie10.jpg[/img]

Ultima editare efectuata de catre ramona in Dum Apr 06, 2008 2:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ramona

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 36
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 16/01/2008

MesajSubiect: Re: Produse cosmetice MARY KAY   Dum Apr 06, 2008 1:54 am

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului